Bitcoin Evolution nie jest w trakcie dochodzenia SEC, według pracownika spółki

Wygląda na to, że istnieje pewne zamieszanie co do tego, co dzieje się z giełdą Poloniex. Rozpoczęły się pogłoski o tym, jak SEC prowadzi dochodzenie w sprawie tej wymiany. Ten dokument wydaje się być całkowicie fałszywy, jak twierdzi jeden z pracowników Poloniexu. Ktoś aktywnie próbuje zakłócić codzienną działalność tej giełdy z nieznanego powodu.

Się z giełdą Bitcoin Evolution

Nie jest trudno rozpowszechniać w Internecie sfałszowane pliki PDF. Dokumenty z rzeczywistych dochodzeń SEC można stosunkowo łatwo znaleźć w Internecie. Edycja plików PDF może odbywać się również przy użyciu darmowych narzędzi. Wszystko to sprawia, że początkującym użytkownikom trudno jest określić, Kto stoi za Bitcoin Evolution? co jest prawdziwe, a co nie. Jeden z takich sfałszowanych dokumentów wspomina o tym, jak SEC prowadzi dochodzenie w sprawie wymiany polonijnej.

SEC nie martwi się o Polonięx właśnie teraz
Plotka ta spotkała się jednak natychmiast z dużym sceptycyzmem. Poloniex oferuje zarówno obsługę kryptograficzną, jak i fiatową, jednak nie jest jasne, dlaczego SEC miałaby je w pierwszej kolejności zbadać. Firma przestrzega obowiązujących przepisów i weryfikuje tożsamość użytkowników. W rzeczywistości, istnieje wielopoziomowa struktura weryfikacji, która ogranicza wypłaty do określonej kwoty. Nie jest jednak jasne, dlaczego ktoś rozpowszechnia ten sfałszowany PDF.

Mike, jeden z pracowników Poloniex, potwierdził na Reddit, że ten dokument jest fałszywy. Nie jest to w żaden sposób zaskakujące, choć wywołało pewne zamieszanie wśród entuzjastów kryptokurrency. Na szczęście żadna z tych obaw nie jest zasadna, a SEC nie prowadzi dochodzenia w sprawie wymiany informacji w żaden sposób. Ponadto w bazie danych SEC nie ma numeru pliku postępowania administracyjnego w formacie PDF. Ktoś celowo udał się do trochę kłopotów, aby Poloniex wyglądał źle, że wiele jest pewne.

Biorąc pod uwagę obecny wzrost popularności różnych altcoins, fałszywe informacje, takie jak ten, staną się bardziej powszechne. Niektórzy ludzie zrobią praktycznie wszystko, aby altówki nie zyskały żadnej trakcji. Jest to jednak wyraźny https://www.onlinebetrug.net/pl/ znak manipulacji na rynku. Niektórzy ludzie po prostu chcą, aby wartość określonych monet spadła, aby mogli kupować taniej. Poloniex jest jak dotąd największą giełdą altcoinów, która przyciąga również wiele niechcianej uwagi. Rozpowszechnianie fałszywych informacji o zbliżającym się dochodzeniu SEC mogłoby jednak spowodować spadek cen altcoinów na Polonixie.

Na szczęście wydaje się, że nie ma powodów do obaw. Mimo że organy regulacyjne bacznie obserwują obecnie kryptokurrency, nie ma powodu, aby w tej chwili prowadzić dochodzenie w sprawie SEC. To, czy sytuacja ta może się zmienić w przyszłości, czy też nie, jest teraz czyimś domysłem.

Dieser Beitrag wurde unter formacie veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.